Η Επιτροπή Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος Γεωπονίας,  αφού έλεγξε ενδελεχώς τα πιστοποιητικά αναλυτικής βαθμολογίας των είκοσι τεσσάρων (24)  υποψηφίων φοιτητών/τριών που έκαναν αίτηση για συμμετοχή στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος, αποφάσισε να εισηγηθεί την ένταξη στο Πρόγραμμα «Πρακτική Άσκηση τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Πατρών: Τμήμα Επιστήμης Βιοσυστημάτων & Γεωργικής Μηχανικής» δεκαεννέα (19) από τους/τις είκοσι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Οριστικά αποτελέσματα (επιλογής) θέσεων Πρακτικής Άσκησης Τμήματος Τμήματος Γεωπονίας (πρώην Επιστήμης Βιοσυστημάτων και Γεωργικής Μηχανικής) Ακαδ. Έτους 2022-2023.